Florbal 3+1 pod širým nebem!

Historie

2014 - 1. ročník Dobruška Open Air Cupu

V roce 2014 se uskutečnil první turnaj ve trojkovém florbale v Dobrušce. Měli jsme možnost turnaj uspořádat v areálu městského stadionu, kde bylo nově vybudováno hřiště s umělým povrchem. Na první rok nás překvapil zájem všech týmů, který měsíc před startem turnaje čítal 44 účastníků! Organizátoři se toho ale nezalekli a snažili se vytvořit ideální podmínky pro turnaj.

Trocha statistik turnaje:

1.místo CIRKUS BUDE
2.místo IC WARBERG
3.místo ZaStykVše
4.místo POJĎ MI HOP

Turnaje se účastnilo 370 hráčů.

Nejlepším střelec: Jan Jirák (Cirkus Bude) - 35 gólů.
Nejlepším brankář: Dan Ryšavý (IC Warberg).

Registrovaných 44 týmů.
Odehráno 140 zápasů.
Zápasy odpískalo 6 rozhodčích.
Zničených a ztracených míčků - 80.
Počet organizátorů 25.
Padlo neuvěřitelných 1571 branek za tři dny!
Padlo 23 sudů piva a 14 sudů malinovky.
Snědlo se přes 100 kilo masa, klobás a párků.


Zakončil bych to děkováním dalším lidem a organizacím.
V první řadě všem členům a přátelům klubu FBC Dobruška za ochotu a pomoc při celé přípravě, samotném turnaji a úklidu po něm. Dále bych chtěl poděkovat TJ Dobruška, která nám umožnila využívat stadion v plném rozsahu, městu Dobruška za zapůjčení materiálových věcí, sponzorům Rampušák, KT Laštovic, ACT CZ za věnování cen do turnaje. Firmě SABE, která dodala poháry a ceny vítězným týmům a webu alltournaments.eu, který vypomáhal se systémem turnaje a online výsledky.

Největší dík patří samozřejmě týmům, které si přijeli na turnaj zahrát.
Takže všem děkuji a doufám, že se za rok zase sejdeme v Dobrušce a uvítáme vás na skvělém turnaji, kde si užijete celý víkend nejen plný florbalu. Díky a na viděnou za rok.

Jan Černý, člen organizačního týmu

Abecední seznam účastníků 1.ročníku - celkem 44 týmů

Amores perros, Antiplayers Dobruška, AZ Vrátno, Black Sharks A, Cirkus Bude, Děti ulice, Durchovníci s.r.o., FBC Broumov, FBC Hroši Dobré, FBK Kobylisy, FC Nameless, FORZA Ústí, Fufíci, Homolkovi vepři, Chudeřice, Jackob´s team, Jolandy, Kanárci, Klotyldy, Klub SPV Pardubice, Les Charlots, Manty, Marťánci, Medvídek, Meteor Hradec Králové, Mlaďáci Dobruška, Morgan Boys, Morgan team Dobruška, Pacoši, Peugeot, Pink Ladies, Pivo a párek, Pojď mi hop, PSKJ, Růžoví kulíšci, Squadra Harcova, Stara parta, Špindl Ubals, Toaster Team, VJ Legendy, Warberg IC, Warriors, White Sharks A, ZaStykVše
1754+
5890
587/587