Florbal 3+1 pod širým nebem!

Historie

2015 - 2. ročník Dobruška Open Air Cupu

Letos se celému organizačnímu týmu, tvořeného členy FBC Dobruška a jejich přáteli který čítal bezmála 50 lidí, podařilo připravit, postavit, nachystat zázemí pro bezmála 800 hráčů a hráček z celé České Republiky. Dalších 800 návštěvníků přitáhlo další dění v areálu, ať už páteční koncert kapely The Apples, sobotní párty POHODEX Teamu, nebo samotné zápasy turnaje, které se letos odehráli na 6ti hřištích, kdy na každém hřišti byla položen hrací povrch pro zlepšení kvality hry.

Mužské části turnaje se nakonec účastnilo 76 týmů, v ženské 8 týmů. Odehrálo se celkem 248 utkání v obou kategoriích za dva dny. Padlo 2508 branek, zničilo a ztratilo se 12 míčků, zápasy odřídilo 9 rozhodčích. Nejlepším střelcem mužů se stal Ondřej Bachtík (IC Warberg) s 26 góly, nejlepší střelkyně žen byla Simona Kabeláková (Lassie's snout) se 14 brankami. Brankoviště ovladli jako nejlepší brankáři turnaje Daniel Korber z vítězného týmu (J)elita ze střídačky a Ivana Starečková taktéž z vítězného týmu Lassie's snout.

Turnajem mužů nejlépe prošly celky IC Warberg a (J)elita ze střídačky, kteří se v nádherném finále utkali o vítěze Open Air Cupu Dobruška 2015. Poměrem 8:5 zvítězila (J)elita a mohli tak pozvednout nový putovní pohár. V kategorii žen si nejlépe vedli domácí Jolandy a celek Lassie's snout, který po první vyrovnané půli dokázal ve druhé přidat další branky a poměrem 6:2 zvítězit nad dobrušským týmem děvčat.

Pár dalších zajímavých čísel. Vypilo se 50 sudů piva Rampušák, dalších 25 sudů malinovky. Snědlo se 300 steaků, 2 kýty, 300 klobás, 1200 párků a nespočet hranolek.

Závěrem bych chtěl poděkovat v první řadě všem sponzorům a partnerům akce, bez jejichž podpory by to nešlo. Zároveň by to nešlo bez obětavých členů FBC Dobruška a jejich přátel, kteří se všichni uvolili a pomohli uspořádat turnaj. Největší dík však patří Vám všem hráčům a hráčkám, kteří jste v hojném počtu letos navštívili Dobrušku a náš turnaj.

DĚKUJEME, a doufáme ve shledání na příštím ročníku Open Air Cupu Dobruška, kde Vás všechny opět rádi přivítáme!

Abecední seznam účastníků 2.ročníků - celkem 88 týmů

"Mlaďáci" Dobruška, (J)elita ze střídačky, Amores Peros, Angels Broumov, ANTI-konce-PCE, Antiplayers Dobruška, AZ Vrátno, Baroví povaleci Buchelsdorf, Bíle vdovy Brno, BOB, Brepepel, Czech Garbage, Děti ulice, Dizgrafix Jeseník, Došla páska, Draci, Dream Team, FBC Hroši Dobré, Fbc Ostroměř, Fbc Ostroměř "B", FbC RedHead Milfs, Fbk Kobylisy, FBK Lev Rožnov pod Radhoštěm, FBT Žďár nad Metují, FBXT Plamenomeťáci, FC Attack, FC Tramvaj, FlC Pacoši, Florbalky IBK, Fufíci, G-Team, Homolkovi vepři, IBK GG IZI, IBK Kubánský Klan, Jak jsem poznal vaši flašku, Jaroměř, Jarozvěř, Jolandy, Kanárci, Kinders Dobruška, Klobásníci, Klotyldy, Koblihy, Kobylisy GKS, Kyjov, Las Plantas, Lassie's snout, Legendy GmbH, Lhota, Libor Hájek a ostatní legendy světového sportu, Manty, Medvidek, Meteor Hradec Králové, Mischmeister P, Mladá krv, Morgan Boys, Na Bandě, NA kántry, Narvanej žigulik, Nic nebude, Niggas, PATRIOTS, Peugeot, Pink Ladies, Pohodárí Broumov, Pojď mi HOP, Praštěné hokejky, Prdat Mrdel, PSKJ, Rudá křídla sovětů, Růžoví kulíšci, SK Skalka, Squadra Harcova, Sršáni, Stará parta, STARÉ BĚLIDLO, Špindl Ubals, To co nespolkla, Vejce, VJ Legendy, Výbojní Bobři, Wait for it, Warberg IC, Warriors, Wonder Women, Wrecking Boyz, Za 5 dvanáct, ZaStykVše
1754+
5890
587/587