Výsledkový servis

Základní skupiny 2019

Skupina MA

Tým Z V R P Skóre Body
1. FK Slatina 7 6 1 0 26:10 19
2. IBK Prešovský Tlak 7 4 1 2 23:16 13
3. Čevapi s cibulou 7 3 1 3 17:20 10
4. Šmudlíci 7 3 1 3 18:16 10
5. SK Skalka 7 3 0 4 14:16 9
6. Dynamo Pivovar 7 2 1 4 12:16 7
7. Krásní a nezkrotní 7 2 1 4 16:22 7
8. Zažiješ Ameriku 7 2 0 5 12:22 6

Skupina MB

Tým Z V R P Skóre Body
1. (J)elita ze střídačky 7 6 1 0 24:6 19
2. Dizgrafix Yes 7 5 1 1 31:19 16
3. PoStav mi to 7 5 0 2 21:15 15
4. HexFlow 7 4 0 3 18:15 12
5. Ašanti v deliriu 7 2 1 4 16:19 7
6. Vlci 7 2 1 4 17:21 7
7. Krysy Lobkovice 7 2 0 5 16:24 6
8. Pokrupovi koně 7 0 0 7 7:31 0

Skupina MC

Tým Z V R P Skóre Body
1. Špindl Ubals 7 7 0 0 37:6 21
2. Mischmeister P 7 3 2 2 20:22 11
3. Štěňátka k nakousnutí 7 3 1 3 20:16 10
4. Sépiáci 7 3 0 4 21:19 9
5. IBK Synové výčepu 7 2 2 3 20:31 8
6. Fbc Panthers Pohořelice II 7 2 1 4 17:18 7
7. Vo co ti de? 7 2 1 4 13:21 7
8. Kanárci 7 2 1 4 16:31 7

Skupina MD

Tým Z V R P Skóre Body
1. IBK NEPIJEM 7 6 0 1 34:16 18
2. Dopijem a pudem 7 5 1 1 32:12 16
3. TJ Sokol Roveň 7 3 1 3 13:23 10
4. AC Svarta Team 7 2 3 2 13:18 9
5. Brazzers 7 3 0 4 14:18 9
6. Dream Team 7 2 1 4 21:23 7
7. Vadivci 7 1 2 4 15:23 5
8. SusedaMagda 7 1 2 4 15:24 5

Skupina ME

Tým Z V R P Skóre Body
1. Narvanej Žigulik 7 6 1 0 20:7 19
2. JägerBomb 7 4 2 1 22:11 14
3. Brokolice 7 4 1 2 22:9 13
4. DRACI s vidlema 7 3 3 1 26:13 12
5. Ušáci z Bolky 7 3 3 1 24:12 12
6. Koněprdelpůlky B 7 2 0 5 13:23 6
7. Mladí a neklidní 7 1 0 6 10:36 3
8. Zachraňte Willyho 7 0 0 7 9:35 0

Skupina MF

Tým Z V R P Skóre Body
1. JEDI KNIGHTS 7 6 1 0 30:8 19
2. IBK Jašťurky 7 5 1 1 25:14 16
3. Team Kazachstan 7 4 1 2 25:16 13
4. Mňau team 7 4 1 2 20:18 13
5. White Flying Rabbits 7 2 2 3 17:17 8
6. Pokémon team 7 1 1 5 11:26 4
7. MRP Ostroměř 7 1 1 5 19:29 4
8. Pštrosové 7 0 2 5 9:28 2

Skupina MG

Tým Z V R P Skóre Body
1. Hmoždinky ve zdi 7 6 1 0 29:7 19
2. Sokol Rudná 7 4 1 2 21:12 13
3. FBC Dolní Branná 7 4 1 2 23:14 13
4. Výbojní bobři 7 3 1 3 13:16 10
5. IBK Notorics 7 2 3 2 17:17 9
6. DNN - Dnes nic nebude 7 3 0 4 14:23 9
7. Spojené síly 7 1 1 5 7:20 4
8. FBC Drinkteam 7 0 2 5 11:26 2

Skupina MH

Tým Z V R P Skóre Body
1. IBK FATMANI 7 5 1 1 26:10 16
2. PSKJ 7 5 0 2 21:18 15
3. Nerad děkuju bohužel 7 4 1 2 24:15 13
4. FTC Lejto 7 4 0 3 25:13 12
5. Stará škola 7 4 0 3 27:19 12
6. Kaunottaret SC 7 4 0 3 22:26 12
7. Rz600 7 1 0 6 13:28 3
8. Absolutně bez servisu 7 0 0 7 3:32 0

Skupina MI

Tým Z V R P Skóre Body
1. Bejvávalo 7 6 1 0 28:14 19
2. Jaroměř 7 6 0 1 30:10 18
3. Rosnické slívy 7 4 1 2 21:16 13
4. Pop a Šrot 7 3 2 2 12:16 11
5. DROBCI GKS 7 2 1 4 13:20 7
6. IBK Prešovský Beton 7 1 2 4 15:18 5
7. Wet & Wild 7 0 4 3 10:17 4
8. Tvoje Máma 7 0 1 6 10:28 1

Skupina MJ

Tým Z V R P Skóre Body
1. FORZA by Florbalmerch.cz 7 5 2 0 29:10 17
2. Zastykvše 7 5 2 0 25:7 17
3. Podolee gang 7 5 1 1 23:12 16
4. IBK TurboSkunk 7 4 1 2 27:14 13
5. FBK Buccaneers Buzíčci 7 2 1 4 17:22 7
6. Mimoni 7 2 0 5 14:18 6
7. SK Pohořmaifster 7 1 1 5 10:27 4
8. Červená Voda 7 0 0 7 0:35 0

Skupina MK

Tým Z V R P Skóre Body
1. Horynové na pikniku 7 6 1 0 33:8 19
2. Hulící četa 7 5 1 1 24:11 16
3. Fbc Orel Vizovice 7 5 0 2 29:12 15
4. Morgan Boys 7 4 2 1 30:10 14
5. Hegešáci 7 1 2 4 17:28 5
6. Fbc Mistrovice 7 1 2 4 12:30 5
7. FBC Pohodáři Broumov 7 1 0 6 8:35 3
8. No money no funny 7 0 2 5 13:32 2

Skupina ML

Tým Z V R P Skóre Body
1. Nimble Old Man 7 5 1 1 33:14 16
2. Prdat mrdel 7 5 0 2 27:17 15
3. UHC dobripivo 7 5 0 2 28:18 15
4. Vlčata 7 4 1 2 24:24 13
5. FBC Panthers Pohořelice 7 3 2 2 19:13 11
6. FRC Mikulov 7 2 1 4 16:25 7
7. Olymp Kramolna 7 1 1 5 11:22 4
8. Brokolice Skalice 7 0 0 7 9:34 0

Skupina MM

Tým Z V R P Skóre Body
1. Koněprdelpůlky 7 6 0 1 27:9 18
2. IBK Čuláci 7 5 1 1 34:20 16
3. Secret Brikule 7 3 2 2 28:22 11
4. FBC Králíky 7 3 0 4 22:18 9
5. Jäger Bros 7 3 0 4 14:21 9
6. Jarozvěř 7 2 2 3 16:21 8
7. Pánská Alkotůr 7 2 0 5 11:23 6
8. FBK Buccaneers Kuřbuřti 7 1 1 5 13:31 4

Skupina MN

Tým Z V R P Skóre Body
1. HAGA 7 7 0 0 46:17 21
2. Jackpot B 7 6 0 1 48:10 18
3. Homolkovi vepři 7 4 1 2 27:25 13
4. SRŠÁNI 7 3 1 3 26:20 10
5. Čermáci 7 2 2 3 14:26 8
6. IHC Hlinsko 7 2 0 5 13:26 6
7. Mladá Krv 7 1 0 6 14:29 3
8. Vožungři 7 1 0 6 7:42 3

Skupina MO

Tým Z V R P Skóre Body
1. FÉNIX - KnO 7 6 0 1 32:14 18
2. PoRumuMiJeZle 7 5 1 1 25:13 16
3. Wrecking boyzz 7 4 1 2 27:14 13
4. Bez Limitu 7 4 1 2 25:20 13
5. AIK Kattohaikaras-Green 7 3 1 3 23:18 10
6. Vlci Třebechovice 7 3 0 4 16:20 9
7. Alkogang 7 1 0 6 12:27 3
8. Budvárci 7 0 0 7 4:38 0

Skupina MP

Tým Z V R P Skóre Body
1. Rakeťáci z Marsu 7 6 1 0 27:10 19
2. Skurut Hai 7 4 2 1 26:12 14
3. AIK Kattohaikaras-grey 7 4 2 1 25:13 14
4. FÉNIX - KDN 7 3 1 3 17:19 10
5. Unachara IBK 7 2 2 3 17:13 8
6. Pink Ladies 7 2 1 4 17:23 7
7. IDK za 10 minut 7 2 1 4 9:16 7
8. Papa Mans 7 0 0 7 3:35 0

Skupina FA

Tým Z V R P Skóre Body
1. Kinder 7 5 1 1 32:11 16
2. Lassie's snout 7 3 4 0 19:10 13
3. DEJ SI DVACET 7 3 3 1 26:16 12
4. Wonder Women 7 3 2 2 20:16 11
5. FBC Wild Cats! 7 2 3 2 17:21 9
6. Duha na sedmou 7 2 2 3 14:21 8
7. Tlamoleptým 7 2 1 4 12:22 7
8. Vesnický kopyta 7 0 0 7 8:31 0

Skupina FB

Tým Z V R P Skóre Body
1. CAPTAIN BOŽKOV CREW 7 5 2 0 14:7 17
2. Jolandy Bž 7 4 1 2 15:13 13
3. Plačky 7 3 2 2 14:11 11
4. Strebs Pottop 7 3 2 2 17:16 11
5. Group simplex 7 3 1 3 18:13 10
6. Družina princezny Monooko 7 2 3 2 18:14 9
7. Nic nebude 7 2 1 4 8:14 7
8. Pussynky 7 0 0 7 12:28 0

Skupina FC

Tým Z V R P Skóre Body
1. DžúPínat 7 6 1 0 32:7 19
2. Jolandy Fň 7 5 1 1 23:9 16
3. Lineárně Nezávislé 7 3 3 1 20:12 12
4. Blondýnky Reunion 7 3 2 2 15:11 11
5. Galantní jelínci 7 3 1 3 19:19 10
6. Růžová bída 7 2 0 5 12:29 6
7. HAcked GAmes 7 2 0 5 9:17 6
8. Ztraceno v upgradu 7 0 0 7 3:29 0

Skupina FD

Tým Z V R P Skóre Body
1. Slepičí gang 7 6 0 1 24:6 18
2. Praštěný hokejky 7 5 1 1 32:8 16
3. Rumové víly 7 5 0 2 23:18 15
4. "Abstinentní rybky" 7 4 0 3 19:13 12
5. Jeleni 7 3 0 4 17:19 9
6. FbC Sokol Předměřice 7 2 2 3 11:11 8
7. (H)oralky 7 1 0 6 16:37 3
8. Hej Morisi 7 0 1 6 0:30 1

Skupina VA

Tým Z V R P Skóre Body
1. Meteor 6 5 1 0 25:7 16
2. Vlci 6 5 0 1 24:12 15
3. SPEEDY HLISTY 6 4 1 1 25:15 13
4. Hroši Dobré 6 2 0 4 12:20 6
5. Druhej dech 6 2 0 4 12:21 6
6. Mitrans 6 2 0 4 11:15 6
7. PAPPASGEORGIOS 6 0 0 6 10:29 0

Skupina VB

Tým Z V R P Skóre Body
1. Ubal Hvězdu 6 6 0 0 24:6 18
2. Show must go on 6 4 0 2 16:12 12
3. BB Tým 6 4 0 2 18:15 12
4. FbÚ Renegades 6 3 0 3 18:12 9
5. Vo co ti de? 6 1 1 4 11:18 4
6. FbA Atom Ricany 6 1 1 4 6:18 4
7. No limits 6 1 0 5 5:17 3

Skupina U11A

Tým Z V R P Skóre Body
1. FBC Lomnice 4 4 0 0 26:7 12
2. Florbal Halenkovice Blue 4 3 0 1 16:8 9
3. FbC Vlci Skuteč 4 1 1 2 11:15 4
4. Tovačov 08 4 1 0 3 8:19 3
5. FBC Dobruška 4 0 1 3 3:15 1

Skupina U11B

Tým Z V R P Skóre Body
1. TJ Znojmo LAUFEN CZ 4 3 1 0 36:2 10
2. Tsunami Záhorská Bystrica 4 3 1 0 26:3 10
3. Dům dětí a mládeže Nová generace (FBC Sion Hradečtí Lvi) 4 2 0 2 17:11 6
4. FBC Dobruška II 4 1 0 3 8:28 3
5. IBK Hradec Králové 4 0 0 4 1:44 0

Skupina U11C

Tým Z V R P Skóre Body
1. PRO-AKTIV Bílina 4 4 0 0 34:1 12
2. Bílý Újezd 4 3 0 1 21:12 9
3. FBC Hrošíčci Dobré B 4 2 0 2 5:17 6
4. FBC TJ Jablonné nad Orlicí boys 4 1 0 3 11:14 3
5. FBC Dobruška III 4 0 0 4 2:29 0

Skupina U11D

Tým Z V R P Skóre Body
1. Florbalová akademie MB 3 3 0 0 29:1 9
2. FbC Vlci Skuteč - červení 3 2 0 1 12:10 6
3. Florbal Halenkovice 3 1 0 2 10:12 3
4. FBC Dobruška Girls 3 0 0 3 0:28 0

Skupina G13A

Tým Z V R P Skóre Body
1. FA Mladá Boleslav Dračice 5 4 1 0 16:3 13
2. FBC Dobruška 5 3 1 1 17:12 10
3. FA Mladá Boleslav Tygřice 5 3 0 2 11:10 9
4. TJ Znojmo LAUFEN CZ 5 2 0 3 13:13 6
5. FBC TJ Jablonné nad Orlicí 5 1 0 4 6:18 3
6. IBK Hradec Králové 5 1 0 4 5:12 3

Skupina G15A

Tým Z V R P Skóre Body
Židenice 8 7 0 1 32:13 21
IBK Pikachu 8 5 2 1 26:11 17
TJ Znojmo LAUFEN CZ Black 8 4 0 4 13:19 12
TJ Znojmo LAUFEN CZ White 8 2 2 4 17:17 8
IBK Hradec Králové 8 0 0 8 9:37 0

Skupina B13A

Tým Z V R P Skóre Body
Tovačov 06 3 3 0 0 21:0 9
Kladiváci z Kyjova 3 2 0 1 12:11 6
FBC Dobruška 3 1 0 2 10:17 3
FBC DDM Děčín white 3 0 0 3 0:15 0

Skupina B13B

Tým Z V R P Skóre Body
K1 Florbal Židenice BLUE 3 3 0 0 22:5 9
TJ Znojmo LAUFEN CZ 3 2 0 1 13:10 6
FBC Dobruška II 3 1 0 2 8:13 3
USK Akademik Cheb 3 0 0 3 0:15 0

Skupina B13C

Tým Z V R P Skóre Body
Panthers praha 3 3 0 0 20:2 9
FbC Vlci Skuteč 3 2 0 1 9:8 6
K1 Florbal Židenice BLACK 3 1 0 2 5:11 3
Hrošíčci Dobré 3 0 0 3 3:16 0

Skupina B13D

Tým Z V R P Skóre Body
Panthers Praha team 2 3 3 0 0 14:3 9
DDM Holice 3 2 0 1 11:7 6
FBC Lomnice 3 1 0 2 7:9 3
Neratovice 3 0 0 3 5:18 0

Skupina B13E

Tým Z V R P Skóre Body
Spartak Pelhřimov 3 3 0 0 14:5 9
T.J. Sokol Náklo 3 2 0 1 7:8 6
FBC TJ Jablonné nad Orlicí 3 1 0 2 7:8 3
Buldoci 3 0 0 3 4:11 0

Skupina B13F

Tým Z V R P Skóre Body
Brno Stars selection 3 3 0 0 23:1 9
FBC DDM Děčín blue 3 2 0 1 11:8 6
TJ Znojmo LAUFEN CZ White 3 1 0 2 5:15 3
FBC Orel Rtyně v Podkrkonoší 3 0 0 3 3:18 0

Skupina B15A

Tým Z V R P Skóre Body
1. IBK Naklid 3 3 0 0 13:6 9
2. FbC Sokol Předměřice 3 1 1 1 8:9 4
3. FbC Asper Šumperk 3 1 0 2 9:10 3
4. DDM Nová generace (Hradečtí Lvi FBC SION) 3 0 1 2 8:13 1

Skupina B15B

Tým Z V R P Skóre Body
1. FBC Dobruška 3 3 0 0 11:6 9
2. IBK jELITA 3 2 0 1 13:6 6
3. 1.FBC Karviná 3 1 0 2 11:11 3
4. FBC Pohodáři Broumov 3 0 0 3 7:19 0

Skupina B15C

Tým Z V R P Skóre Body
1. IbK Rabbitos 3 3 0 0 31:1 9
2. Panthers Praha 3 2 0 1 14:12 6
3. Cipísci Jičín 3 1 0 2 4:19 3
4. FBC Dobruška II 3 0 0 3 6:23 0

Skupina B15D

Tým Z V R P Skóre Body
1. Rumcajsové Jičín 3 3 0 0 19:4 9
2. FbC Vlci Skuteč 3 1 1 1 6:10 4
3. FBC Dobruška III 3 1 1 1 9:15 4
4. FbC Asper Šumperk 2 3 0 0 3 5:10 0

Skupina B17A

Tým Z V R P Skóre Body
1. Black Devils 3 2 1 0 18:4 7
2. IBK Stateční Bobři 3 2 0 1 6:11 6
3. FBC Dobruška 3 1 0 2 6:13 3
4. IBK TP Gang 3 0 1 2 9:11 1

Skupina B17B

Tým Z V R P Skóre Body
1. FBC DDM Děčín 3 3 0 0 16:4 9
2. FbC Rokycany 3 2 0 1 11:6 6
3. PREFA 3 1 0 2 7:12 3
4. Velcí Kormidelníci 3 0 0 3 6:18 0

Skupina B17C

Tým Z V R P Skóre Body
1. Žlutá Fábie 3 2 1 0 11:4 7
2. Jamaica U17 3 2 1 0 9:3 7
3. Klub SPV Pardubice 3 0 1 2 5:12 1
4. Pegasus 3 0 1 2 6:12 1

Skupina B17D

Tým Z V R P Skóre Body
1. FBC Skály 3 1 2 0 11:4 5
2. IBK ŠÍDLOS tygřík 3 1 2 0 12:7 5
3. PRO-AKTIV Bílina Teen 3 1 2 0 7:3 5
4. Draci Lanškroun junioři 3 0 0 3 4:20 0

Skupina G17A

Tým Z V R P Skóre Body
1. Šťávy 3 3 0 0 12:2 9
2. Židenice 3 2 0 1 13:2 6
3. ANANASky 3 1 0 2 4:10 3
4. Jeníkovské drbny 3 0 0 3 2:17 0

Skupina G17B

Tým Z V R P Skóre Body
1. FbC Skuteč 3 3 0 0 16:3 9
2. FBC TJ Jablonné nad Orlicí 3 1 1 1 8:7 4
3. TJ Znojmo LAUFEN CZ 3 1 1 1 6:10 4
4. FBC DDM Děčín 3 0 0 3 4:14 0

  • Městský stadion Václava Šperla Dobruška
    Mělčanská 118, 518 01 Dobruška