Skupiny 2018

Výsledkový servis 2018

Základní skupiny 2018

Skupina MAA

Tým Z V R P Skóre Body
1. Špindl Ubals 3 3 0 0 23:14 9
2. AIK Kattohaikaras Gray 3 2 0 1 17:10 6
3. IBK Prešovský Tlak 3 1 0 2 10:13 3
4. Vo co ti de? 3 0 0 3 6:19 0

Skupina MAB

Tým Z V R P Skóre Body
1. Legendárná Crew 3 3 0 0 28:8 9
2. Domination Monkeys 3 1 0 2 14:17 3
3. DRACI s vidlema 3 1 0 2 14:18 3
4. Three Ponor 3 1 0 2 9:22 3

Skupina MAC

Tým Z V R P Skóre Body
1. FBC Králíky 3 2 1 0 15:13 7
2. Pop a Šrot 3 2 0 1 14:10 6
3. IBK Fatmani 3 1 0 2 17:17 3
4. Růžoví kulíšci 3 0 1 2 11:17 1

Skupina MAD

Tým Z V R P Skóre Body
1. FBC Lions 3 2 1 0 14:6 7
2. GFC 3 1 1 1 14:14 4
3. Morgan Boys 3 1 1 1 16:15 4
4. Spojené síly 3 0 1 2 13:22 1

Skupina MAE

Tým Z V R P Skóre Body
1. Skurut Hai 3 3 0 0 26:7 9
2. AIK Kattohaikaras Green 3 2 0 1 16:13 6
3. Kluci Z Hor 3 1 0 2 12:20 3
4. IBK Velký Špatný 3 0 0 3 10:24 0

Skupina MAF

Tým Z V R P Skóre Body
1. FORZA by Swenbee.cz 3 3 0 0 27:13 9
2. Ašanti v deliriu 3 1 1 1 14:14 4
3. Mimoni 3 0 2 1 12:16 2
4. Drobci GKS 3 0 1 2 9:19 1

Skupina MAG

Tým Z V R P Skóre Body
1. (J)elita ze střídačky 3 3 0 0 26:13 9
2. IBK Kostomlaty 3 2 0 1 26:13 6
3. Poslanci 3 1 0 2 10:22 3
4. Fbc Mistrovice 3 0 0 3 10:24 0

Skupina MAH

Tým Z V R P Skóre Body
1. Hmoždinky ve zdi 3 2 1 0 24:8 7
2. BEZ LIMITU 3 2 1 0 19:12 7
3. Stará škola 3 1 0 2 13:14 3
4. Mischmeister P 3 0 0 3 7:29 0

Skupina MAI

Tým Z V R P Skóre Body
1. IRL Brankodrtiči 3 3 0 0 21:9 9
2. Fbc Orel pil si 3 2 0 1 20:13 6
3. Hulící četa 3 1 0 2 10:18 3
4. Blackhawks Moravia 3 0 0 3 8:19 0

Skupina MAJ

Tým Z V R P Skóre Body
1. Betálná Trefa 3 2 1 0 26:15 7
2. Excellent E 3 2 0 1 21:20 6
3. Mušketýři 3 0 2 1 14:17 2
4. Kanárci 3 0 1 2 7:16 1

Skupina MAK

Tým Z V R P Skóre Body
1. PSKJ 3 3 0 0 27:7 9
2. Brokolice Skalice 3 1 0 2 17:22 3
3. Fbc Pohořelice 3 1 0 2 13:19 3
4. Power Of Deaf 3 1 0 2 12:21 3

Skupina MAL

Tým Z V R P Skóre Body
1. Š jako ŠKRRR 3 2 0 1 17:14 6
2. Slavoj 3 2 0 1 18:15 6
3. Pink Ladies A 3 1 1 1 14:14 4
4. Hafani Brno 3 0 1 2 13:19 1

Skupina MAM

Tým Z V R P Skóre Body
1. CKUNDY 3 2 1 0 24:11 7
2. Jaroměř 3 2 1 0 16:12 7
3. Brokolice 3 1 0 2 14:16 3
4. Jäger Bros 3 0 0 3 7:22 0

Skupina MAN

Tým Z V R P Skóre Body
1. IBK Čuláci 3 2 0 1 28:12 6
2. IBK Krocani 3 2 0 1 20:15 6
3. Růžena Meruňková squad 3 2 0 1 12:11 6
4. Neslušný chlapci 3 0 0 3 7:29 0

Skupina MAO

Tým Z V R P Skóre Body
1. Katowice GKS 3 3 0 0 17:12 9
2. Bimboost 3 2 0 1 15:10 6
3. Fénix 3 1 0 2 19:15 3
4. Ruce v bok 3 0 0 3 7:21 0

Skupina MAP

Tým Z V R P Skóre Body
1. Las Plantas 3 3 0 0 24:10 9
2. IBK Jašťurky 3 2 0 1 19:20 6
3. Hegešáci 3 1 0 2 13:18 3
4. Šmrdláci 3 0 0 3 15:23 0

Skupina MAQ

Tým Z V R P Skóre Body
1. IBK Nepijem 3 3 0 0 28:8 9
2. ČERMÁCI 3 2 0 1 22:11 6
3. Vadivci 3 1 0 2 12:20 3
4. Kolibříci 3 0 0 3 7:30 0

Skupina MAR

Tým Z V R P Skóre Body
1. Bohužel Děkuju Prosím 3 3 0 0 18:9 9
2. Výbojní Bobři Náchod 3 1 1 1 9:13 4
3. Narvanej žigulik 3 0 2 1 14:17 2
4. fbc Božkov rum 3 0 1 2 9:11 1

Skupina MAS

Tým Z V R P Skóre Body
1. Jedi knights 3 3 0 0 19:5 9
2. IBK Drömlag 3 2 0 1 10:9 6
3. Zilvar 3 1 0 2 11:11 3
4. Filtráčci 3 0 0 3 0:15 0

Skupina MAT

Tým Z V R P Skóre Body
1. DYNAMO Pivovar 3 3 0 0 23:10 9
2. Homolkovi vepři 3 2 0 1 26:13 6
3. TJ Sokol Roveň 3 0 1 2 20:28 1
4. Hexadecimální Flowtci 3 0 1 2 8:26 1

Skupina MAU

Tým Z V R P Skóre Body
1. PoRumuMiJeZle 3 3 0 0 19:5 9
2. Krakonoš team 3 2 0 1 12:16 6
3. Koněprdelpůlky 3 0 1 2 15:18 1
4. Gymnázium Jiřího Halami/y 3 0 1 2 12:19 1

Skupina MAV

Tým Z V R P Skóre Body
1. Rosnické Slívy 3 3 0 0 29:10 9
2. Legendy Gmbh 3 1 1 1 11:17 4
3. Pink Panters 3 1 0 2 11:16 3
4. FBC Červená voda 3 0 1 2 11:19 1

Skupina MAW

Tým Z V R P Skóre Body
1. Fk Slatina 3 2 1 0 20:11 7
2. FRC Mikulov 3 2 1 0 17:12 7
3. Vlci Tatran Kostelec 3 1 0 2 11:15 3
4. Rz600 3 0 0 3 5:15 0

Skupina MAX

Tým Z V R P Skóre Body
1. Prdat mrdel 3 3 0 0 28:11 9
2. Ušáci z Bolky 3 1 1 1 19:14 4
3. IBF Flamingó 3 1 1 1 11:12 4
4. Pohodáři 3 0 0 3 7:28 0

Skupina MAY

Tým Z V R P Skóre Body
1. Nimble Old Man 3 3 0 0 38:3 9
2. Divoký Tučňáci 3 2 0 1 11:20 6
3. FBK Bulánci 3 1 0 2 8:25 3
4. Krásní a nezkrotní 3 0 0 3 3:12 0

Skupina MAZ

Tým Z V R P Skóre Body
1. Jarozvěř 3 3 0 0 16:5 9
2. IBK Prešovský Beton 3 1 0 2 11:13 3
3. Fbc Drinkteam 3 1 0 2 11:14 3
4. Pivoa Rumpijem 3 1 0 2 9:15 3

Skupina MBA

Tým Z V R P Skóre Body
1. DNN 3 2 1 0 12:8 7
2. Sépiáci 3 1 1 1 13:13 4
3. Draci 3 1 1 1 20:20 4
4. FreakS 3 0 1 2 13:17 1

Skupina MBB

Tým Z V R P Skóre Body
1. IBK Bačus 3 3 0 0 23:9 9
2. ZaStykVše 3 2 0 1 12:11 6
3. Vožungři 3 0 1 2 9:13 1
4. Antiplayers Dobruška 3 0 1 2 7:18 1

Skupina MBC

Tým Z V R P Skóre Body
1. Pojď mi Hop 3 3 0 0 51:3 9
2. Pink Ladies B 3 2 0 1 20:19 6
3. Dobrej Fórek 3 1 0 2 10:32 3
4. Krásní a nezkrotní Oldies 3 0 0 3 6:33 0

Skupina MBD

Tým Z V R P Skóre Body
1. FBC Dušan Goga 3 2 1 0 22:11 7
2. IBK TurboSkunk 3 1 1 1 10:12 4
3. Pokrupovi koně 3 1 0 2 9:17 3
4. Sršni 3 1 0 2 13:14 3

Skupina MBE

Tým Z V R P Skóre Body
1. Wrecking Boyzz 3 3 0 0 26:11 9
2. FTC Lejto 3 2 0 1 30:13 6
3. SK Pohoří A++ 3 0 1 2 7:21 1
4. Mladá krv 3 0 1 2 5:23 1

Skupina MBF

Tým Z V R P Skóre Body
1. White Flying Rabbits 3 3 0 0 15:8 9
2. SK Skalka 3 2 0 1 15:10 6
3. IBK Boskovická Střela 3 1 0 2 11:10 3
4. FBC Barbaři 3 0 0 3 7:20 0

Skupina FA

Tým Z V R P Skóre Body
1. Plačky 3 2 1 0 13:6 7
2. Lassie's snout 3 2 0 1 17:10 6
3. Lineárně Nezávislé 3 1 1 1 10:11 4
4. Viking bitches 3 0 0 3 8:21 0

Skupina FB

Tým Z V R P Skóre Body
1. Galantní jelínci 3 3 0 0 25:5 9
2. FBC VodkaSFrantou 3 2 0 1 21:6 6
3. Lamas 3 1 0 2 14:15 3
4. GUMOVÝ KAČENY 3 0 0 3 2:36 0

Skupina FC

Tým Z V R P Skóre Body
1. Rumové víly 3 3 0 0 14:3 9
2. Jolandy Fň 3 2 0 1 26:9 6
3. Gothaj v sandálech 3 0 1 2 6:18 1
4. Kačky 3 0 1 2 7:23 1

Skupina FD

Tým Z V R P Skóre Body
1. Spice Girls 3 2 1 0 11:5 7
2. Slepičí gang 3 2 1 0 12:9 7
3. Funny Dements 3 1 0 2 16:9 3
4. FbC Sokol Předměřice 3 0 0 3 2:18 0

Skupina FE

Tým Z V R P Skóre Body
1. CAPTAIN BOŽKOV CREW 3 3 0 0 18:5 9
2. Kokosáci 3 2 0 1 15:6 6
3. Hrošandy 3 1 0 2 10:20 3
4. Protivný & Sprostý 3 0 0 3 4:16 0

Skupina FF

Tým Z V R P Skóre Body
1. Praštěný hokejky 3 3 0 0 15:4 9
2. Holky Sextraligy 3 2 0 1 12:8 6
3. SuperGirls 3 1 0 2 12:15 3
4. Ztraceno v upgradu 3 0 0 3 4:16 0

Skupina FG

Tým Z V R P Skóre Body
1. DEJ SI DVACET 3 3 0 0 27:10 9
2. Kinder 3 2 0 1 23:16 6
3. Wonder Women 3 1 0 2 12:22 3
4. Pussynky 3 0 0 3 10:24 0

Skupina FH

Tým Z V R P Skóre Body
1. DžúPínat 3 3 0 0 17:5 9
2. Jolandy Bž 3 1 1 1 9:5 4
3. Pachys Gerontes 3 1 1 1 7:7 4
4. Šťávy 3 0 0 3 3:19 0

Skupina VA

Tým Z V R P Skóre Body
1. SPEEDY HLISTY 4 4 0 0 32:9 12
2. SHOW MUST GO ON 4 3 0 1 19:14 9
3. FBC Dobré 4 2 0 2 15:15 6
4. Vo co ti de? Legendy 4 1 0 3 17:23 3
5. Final countdown 4 0 0 4 4:26 0

Skupina VB

Tým Z V R P Skóre Body
1. Meteor 4 3 1 0 22:9 10
2. BB Tým 4 2 1 1 15:12 7
3. FbÚ Renegades 4 2 0 2 20:16 6
4. Medvědi Žacléř 4 2 0 2 15:18 6
5. FBC PAPPASGEORGIOS 4 0 0 4 6:23 0

Skupina U11A

Tým Z V R P Skóre Body
1. Tsunami Záhorská Bystrica 3 3 0 0 28:1 9
2. FBC Dobruška 3 2 0 1 22:12 6
3. IBK Hradec Králové 3 1 0 2 17:15 3
4. FBŠ Jihlava 3 0 0 3 3:42 0

Skupina U11B

Tým Z V R P Skóre Body
1. K1 Florbal Židenice 3 3 0 0 28:7 9
2. FBC Hrošíčci Dobré 3 2 0 1 20:10 6
3. FBC Lomnice 3 1 0 2 16:12 3
4. FBC Dobruška II 3 0 0 3 2:37 0

Skupina U11C

Tým Z V R P Skóre Body
1. FBC Hradečtí lvi Sion 3 3 0 0 35:1 9
2. FBC Dobruška III 3 1 1 1 8:15 4
3. FbC Skuteč 3 1 1 1 10:19 4
4. FBC Hrošíčci Dobré B 3 0 0 3 4:22 0

Skupina G13A

Tým Z V R P Skóre Body
1. Znojemské pralinky 4 3 1 0 29:5 10
2. FA Dračice MŽ 4 2 2 0 24:11 8
3. FA Tygřice MŽ 4 2 0 2 9:19 6
4. FBC TJ Jablonné nad Orlicí 4 1 0 3 5:23 3
5. FBC Dobruška 4 0 1 3 11:20 1

Skupina G15A

Tým Z V R P Skóre Body
1. Cácorky 4 3 0 1 23:7 9
2. Bk Real Roudnice 4 3 0 1 20:13 9
3. #FRAJERKY 4 3 0 1 28:14 9
4. FBC Dobruška 4 1 0 3 11:22 3
5. Bk Real Roudnice Orange 4 0 0 4 5:31 0

Skupina B13A

Tým Z V R P Skóre Body
1. USK Akademik Cheb 3 2 1 0 20:7 7
2. Tovačov 3 2 0 1 24:12 6
3. DDM Holice 3 1 1 1 11:16 4
4. FbC Skuteč 3 0 0 3 6:26 0

Skupina B13B

Tým Z V R P Skóre Body
1. Severní vítr 4 3 1 0 31:10 10
2. FBC Lomnice 4 3 0 1 22:9 9
3. Acema Sparta Praha 4 2 1 1 24:14 7
4. FBC Dobruška 4 1 0 3 9:27 3
5. T.J. Sokol Náklo 4 0 0 4 6:32 0

Skupina B13C

Tým Z V R P Skóre Body
1. K1 Florbal Židenice 4 3 1 0 26:16 10
2. Krušnohoráci ELITE 4 3 0 1 25:18 9
3. FBC Sokol Předměřice nad Labem 4 2 1 1 24:13 7
4. FBC Dobruška II 4 1 0 3 13:24 3
5. DDM Holice B 4 0 0 4 20:37 0

Skupina B15A

Tým Z V R P Skóre Body
1. Haluzáci 4 3 1 0 39:12 10
2. FbC Rokycany 4 3 1 0 33:13 10
3. IBK Capitals Pardubice 4 2 0 2 24:31 6
4. FBC Dobruška 4 1 0 3 12:26 3
5. Klub SPV Pardubice 4 0 0 4 8:34 0

Skupina B15B

Tým Z V R P Skóre Body
1. IBK ŠÍDLOS Tygřík 4 4 0 0 32:9 12
2. IBK Watermelons 4 3 0 1 28:13 9
3. IBK jELITA 4 2 0 2 10:22 6
4. FbC Skuteč 4 1 0 3 12:25 3
5. Kavalíři 4 0 0 4 11:24 0

Skupina B15C

Tým Z V R P Skóre Body
1. NIC VÍC 4 3 1 0 34:11 10
2. SkoroChodof 4 3 1 0 35:16 10
3. FBC Dobruška II 4 2 0 2 18:14 6
4. SCC SEMILY 4 1 0 3 11:18 3
5. FBC Go-Go Horšovský Týn 4 0 0 4 6:45 0

  • Městský stadion Václava Šperla Dobruška
    Mělčanská 118, 518 01 Dobruška